19 Noa külaliste

Petu puhastas arvutis paadipilti. Lisa, David ja Süda Mart olid Tallinnast siiapoole teel.
Üks loll - Jakub - tegi reklaami, et viimane pool kilomeetrit laskumist metsavahelt orgu õue peale tuleb jalgrattaga ilma piduriteta sõita. Teine loll - Tambet - jäi reklaami uskuma. Sõitis jala liigesest valusaks ja käe veel hullemini. Ratas sai ka miskit viga.
Kalve vedas paadi lõkkeplatsilt õuele ja sisustas seda terve hommik otsa. Paadis oli parv linnutopiseid, igatsugu vanaaegseid tööriistu, keskel rivis üks jupp üleeilset lamba selgroogu, vööris hobusepea.
Kongo justkui magas õue peal päikeselaigus, aga kui Kalve parasjagu ei vaadanud, siis läks ja võttis ülihoolega paika sätitud lambakondi hambusse ja hiilis hiirvaikselt paadi varju - paat jäi täpselt Kongo ja kaamera vahele.
Mina asutasin end metsa minema. Vahetasin rehe all jalavarje ja sättisin ratast. Tambet istus paku otsas köötsus, jalg ja käsi külmavee ämbris. Kalve pani paati Tequila pudeli ja ütles, et paadis on Noa külalised.
Enne Prantsumetsa põikasin Milde poole. Milde ütles, et “Kül` om hää, et sa tullit`, nüüt tiiami, et õks elun olemi.”Leelo
19. august 1997

Otsing
 
Supported by Labor & LaborintLaborSupported by Labor & LaborintLaborint