27 kevaduniste otsimiste

Olen üksi + loomad, vahtkonnapäevil.

Oleme Kongoga idanõlval päikeses.

Lõpuks sel kevadel mahasadanud esimest talvelund kasutab suusataja (1tk) ja ülirõõmsameelne vistpuudel (1tk) niipalju kui kaugelt näha.

Kevadpäikeses jalutamine roiutab olemist.

Tagasi jõudnuna käkerdan 4 erinevat toitu:

1 riivitud

2 kanast

eelnevad soojad ja

1 riivitud (külm) juustust.

Kuradi riivi otsisin igalt poolt sahvrist, rehealusest, mälestustest ja kappidest. Helistasin Tallinna, küsisin pealinnast riivi kohta. Öeldi, et on. Ta raisk oli köögi lauale täiesti avalikult ennast ära peitnud. Poleks ma teda otsima hakanud, oleks võinud ta lihtsalt sealt laua pealt võtta ja riivima hakata. Selle jama eest jätan ta metall osa ööseks külma vee alla koos kahe musta kahvli ja taldrikuga. Plastmass osa pesin ja kuivatasin ära, sest olen ise ka süüdi, et teda üldse otsima hakkasin.

Söögijärgne lugemine (Kõiv & Vahing “Laskumine Orgu”) läks persse pealetulnud une tõttu. Pärast läks veel uni ka ära, sest Leelo helistas ja küsis kuidas läheb. Vastasin uniselt, et läheb hästi.

Ja ei valetanud. Kuulan arvutis nii palju CD-sid, et Peeter peab pärast helipea ära vahetama. Eelmisel korral kuulsin lastelt Toomas Lauritsa videokassetist, mida “ei tohi vaadata” ja “tuleb ära panna”. Nüüd üksi olles tahtsin ka pisut pornot vaadata, aga kassett ongi ära pandud. Seda ma otsima ei hakka, sest videokassett ei pruugi ööd nõudepesukausis vastu pidada.

Homme tuleb Peeter koos Benjamin Melliniga (saksa) ja Toomas Väljatagaga (Eesti), kes annetab Avatud Ateljeele “Vagabundi” kirjastuse raamatuid. Võibolla lähen homme ära kui auto põhja poole tagasi sõidab, aga võibolla ei lähe ka. Võibolla lähen ülehomme 1 bussiga Tartu aga võibolla lähen 3 bussiga Vastse Kuustesse. Seda ma teile siin täpselt ei kirjuta.

Toomas Kalve
27 märts 2000


Otsing
 
Supported by Labor & LaborintLaborSupported by Labor & LaborintLaborint