01 Teletupsude päev

Barbi- beib sai vanas eas nelikud (kuskil BBC kandis rasestati emakaväliselt), ilusad ja pehmed teletupsud. Arvestades iga, peaks teletupsud täiskasvama kuskil 20-25 aastaga. Virtu-ah-ahlse sisemaailmaga, ehk teiste sõnadega kogu see telekas on neile sisse valatud ja nagu tupsude maailmast meieni praegu paistab, siis seal on vaieldamatult tuule energia. Ega see telekas tühi eriti seda särtsu tahagi. Arhitektuuri poole vaadates on tupsude maailm ühene - see on ökoehitus. Mätaskatus. Huvitav on hoone konstruktsioon - koorik. Võimalikud on variandid. Nähes kuidas putukad on end ehitanud tselluloosist nende miljonite aastatega. Igas uues kuues nii väike muudatus, et tähelegi ei pane. Kooriku loogikad on neil fantastilised. Arvan et teletupsude arhitektuur avardub pinnal (lihtsam tuumapommi lööke üle elada - kruvid tuulegeneraatori maha ja pärast lööklainet paned jälle ülesse). Huvitavamad pooled hajutatud, virtualiseeritud elukeskkonnas on elada odavalt aga hävitatav kallilt (relvamüüjad muidugi rõõmustavad: pomme kulub nüüd rohkem ja rahvusliku koguprodukti numbrid suurenevad. Lähitulevikus peaks idasuunas, sinna kuhugi Kesk-Aasiasse terve koopaehitamistehase ehitama. Siis Venelastel hea pommitada ja rahvuslik koguprodukt muudkui kasvab kuni Heas-Vanas-Uues- Läänes kõik äkki avastavad, rikutakse inimõigusi. Seal rikutakse inimõigusi ja rahvuslik koguprodukt hakkab jälle kasvama). Kui fossiilid oma fossiilkütusega lõplikult on hätta jäänud saabub Teletupsude ökoloogile hiilgeaeg, saab ju süüa mida on süüa. Eraldi nähtus on kommunikatiivne  s i s e maailm. Rääkida pole õieti millegist, aga on kõik võimalused seda teha. Toon mõne näite kahekõnest kuskil  2010 paiku. (A.D).

“Herbi  sa   pane  tähele, mul  on  ühes  jänki  koopas  papp  kinni  ja  kui ma  kätte  ei  saa, siis  venelased  panevad  pommi.”

“Ah  ära  pabista  mulle  on  Venelased  võlgu, seome nad parem sõlme, las  siis  pommitavad  teineteist   kui  tahavad.”  

“Mis  Sa  sellest arvad”

“Arvan, et korjavad ära, liiga kõrge ja energiat läheb ka palju, vea midagi  teisele korrusele ja vaata kuidas võtab võhmale, aga neil seal on ju liftid,  

l i f t i d  -  said  aru?”

“Arvad  et  orgu  peaks  minema?”

“Arvan - see  seotud silmadega  naine koos   eminentsiga   sõidavad kraavi.” 

“Annaks
  Jumal , et  kraav  Kütiorg  ei  oleks, meil  siin  niigi  talviti  rahvast palju, neid  suusatavaid  jäikdeterministe  juurde - tänan  ei.”

1 oktoober 1999

Andres Rõhu


Otsing
 
Supported by Labor & LaborintLaborSupported by Labor & LaborintLaborint