Kolmas, roheline tee...

Valimised läbi.

Suured tänud kõigile hääleandjatele! Valimisvärki ei loe te siit vist niipea, aga metsas.ee jätkab uute juttude-piltide ülessättimist. Mina üritan suve jooksul siia lehele üles sättida lugusi tehnoloogiatest ning soovitusi ja õpetusi ka ökoloogiliste hoonete ja elukeskkonna loomiseks. Seega on senistel olijatel ikka põhjust metsa tulla. Jätkuvalt on avatud ka foorumid, milles ka ise kaasa löön.

Igal juhul on valmistulemus omapäraselt huvitav ja võib väita, et:

EESTIS ON KOHT ROHELISELE TEELE! 


valimistulemusi vaat siit
>>> />Ma olen parema ja vasaku poliitilise tee vahel kolmanda, rohelise, tee pooldaja. See kolmas tee lähtub arusaamast, et vaid turureeglitest juhindudes ning rahas asju mõõtes ei saa inimese ja keskkonna suhteid paika panna. See paikapanek tähendaks eelkõige seda, et elusale ja inimesele eeskätt olulised looduskeskkonnast tulenevad tingimused ja võimalused peaksid olema tagatud kõigile nii täna kui ka kõigile järgnevatelegi põlvkondadele. See on jätkusuutlikkuse mõte ja olemus - tagada looduskapitali kestvus.
Mõelge: rahatult saate te toimida vaid siis, kui te ümber on piisavalt sobilikku atmosfääri (õhku), magedat vett, viljakat mulda ja päikest. Ka väga suure raha abil ei suuda te neid nelja olulist elu allikat tehislikult luua.
See kolmas tee seab inimese ja keskkonna suhete korraldamise vajaduse nagu ka toimiva elukeskkonna vajaduse ettepoole majanduslikest huvidest. See kõik ei tähenda mitte majanduse lõppu, vaid võimalust uueks majanduseks ja arukamaks ühiskonnaks. Arukad piirangud pole varemgi majandusele otsa peale teinud. Inimõiguste oluliseks muutmisega kaasnenud orjapidamise/kauplemise keeld ei peatanud ju majandust! Seda ei tee ka arukad ja sisulised keskkonnapiirangud.
Selle leheküljel saate lugeda mõningaid mu arusaamadest, neid kommenteerida ning algatada erinevaid foorumiarutelusid ja neis osaleda. Samuti on teretulnud kõik asjakohased küsimused.

Marek Strandberg

>>>
Otsing
 
Supported by Labor & LaborintLaborSupported by Labor & LaborintLaborint